5 april 2020

Ondernemersfonds en Breda Marketing lanceren campagne Breda Koop Lokaal

Categorie

Voor Bredase ondernemers is de impact van de Coronacrisis groot. Meerdere winkels en horeca ondernemingen zijn gesloten, maar veel ondernemers zoeken creatieve oplossingen om hun klanten toch te bedienen. Fysiek, maar zeker ook online. Via een webshop, mail of telefoon kunnen bestellingen geplaatst worden en worden in veel gevallen de spullen persoonlijk thuis bezorgd. Om de ondernemers daarbij te helpen, lanceren het Ondernemersfonds Breda en Breda Marketing de campagne Breda Koop Lokaal.

De campagne is bedoeld om Bredanaars bewust te maken van de kracht van lokaal kopen. Je steunt er de lokale ondernemers mee bij jou om de hoek. Je helpt hen zo overeind te blijven in deze moeilijke tijd. Wat uiteindelijk weer bijdraagt aan een bruisende en levendige stad.

Meer informatie vind je op www.bredakooplokaal.nl